Předsíňová stěna Barcelona v odstínu olše

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Vstupte do světa vytříbené elegance s naší předsíňovou stěnou Barcelona v odstínu olše. Tato vysoká šatní skříň je víc než jen kus nábytku, je to prohlášení o stylu a funkčnosti. Její součástí je praktický výsuvný věšák, který je bez problémů integrován do jejího designu a poskytuje snadné řešení pro vaše úložné potřeby. Krásný odstín olše dodá každému interiéru teplo a hloubku a vytvoří příjemnou atmosféru, která na vás jistě zapůsobí.

Krása tohoto kusu spočívá v tom, že se dodává v rozloženém stavu, což vám dává svobodu a uspokojení z toho, že si jej můžete sestavit podle svého. To umožňuje nejen snadnější přepravu, ale také dodává vašemu nábytku osobní nádech. A tím přizpůsobení nekončí! Pokud máte zájem dodat svému prostoru trochu více elegance, můžete si objednat zrcadlovou verzi naší předsíňové stěny Barcelona. Nejenže tak dodáte své předsíni vizuálně atraktivní prvek, ale také vytvoříte iluzi většího prostoru. Nebo máte na mysli jiný design? Máme pro vás mnoho dalších designů, které jsou k dispozici, abychom vyhověli vašemu jedinečnému vkusu a preferencím.

Možnosti jsou s naší předsíňovou stěnou Barcelona nekonečné. Tak proč čekat? Začněte vytvářet svou ideální předsíň ještě dnes!

Základní vlastnosti

  • Materiál: Lamino
  • Dekor: olše
  • Se zrcadlem: ne
  • Šířka: 102 cm
  • Výška: 200 cm
  • Hloubka: 44 cm

Cena v době recenze: 6 339

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Předsíňová stěna Barcelona v odstínu olše.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Předsíňová stěna s velkou skříni se zrcadlem

Předsíňová stěna s velkou skříni se zrcadlem

» Další Předsíňová dub sonoma stěna s botníkem a lavici

Předsíňová dub sonoma stěna s botníkem a lavici