Botníky do předsíně

Praktický botník Cuba v originálním designu

Máte rádi praktické věci, které ovšem vynikají zároveň originalitou? Chcete si zařídit předsíň stylově a jedinečně? Pak vás uhrane na první pohled tento botník. Botník Cuba vyniká jedinečným designem. Botník, který náležitě oživí vaši předsíň. Stane se rázem nepřehlédnutelným prvkem ve vaší vstupní hale. Praktický botník je řešen výklopným systémem a pojme tak až 18 párů bot. Horní plochu botníku lze efektivně využít i jako odkládací prostor. Botník je vyroben z kvalitního a odolného materiálu.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Praktický botník s výklopným systémem a policemi

Zařizujete nové bydlení a řešíte nábytek do předsíně? Potřebujete zútulnit váš vstupní prostor? Máte rádi praktický a nadčasový nábytek? Botník Anabela v moderním a nadčasovém dekoru dub sonoma je ocenitelným elementem do každé předsíně. Své uplatnění najde jak ve větší vstupní hale, tak i v té menší. Botník vyniká důmyslným zpracováním. Skýtá dostatek prostoru pro vaši obuv, ale také je vybaven praktickou zásuvkou pro uložení menších či drobnějších věcí. Rovněž horní plochu lze využít jako odkládací prostor. Prostřední část botníku je řešena praktickým výklopným systémem.

Cena v době recenze: 3 740 Kč

Vyšší výklopný botník v dekoru dub sonoma

Botník v moderním a nadčasovém dekoru dub sonoma je právě díky designu a celkovému provedení vhodný do malé i větší předsíně. Botník opatřen výklopnými dvířky je tak snadný na manipulaci. Je vyroben z kvalitního, odolného materiálu. Zásluhou toho je snadný na údržbu, vyniká bezproblémovým používáním a dlouhou životností. Praktický botník v elegantním vzhledu zajistí pořádek ve vaší předsíni.

Cena v době recenze: 1 659 Kč

Lavice s botníkem v industriálním stylu

Zařizujete novou předsíň? Disponujete větším prostorem? Potýkáte se s nerovností podlahy? Dáváte přednost praktickému nábytku v nadčasovém stylu? Lavice s botníkem Industrial S74 je ideální volbou do větší vstupní haly či předsíně. Je to dáno celkovým provedením ohledně dekoru. Lavice s botníkem je funkčním a praktickým nábytkem, který je z kvalitního a odolného materiálu. Zásluhou toho skýtá bezproblémové užívání, snadnou údržbu a dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 1 261 Kč

Předsíňová sestava Caila v elegantním designu

Zařizujete bydlení? Potřebujete efektivně vyřešit váš vstupní prostor? Máte rádi moderní a praktický nábytek? Bílá předsíňová sestava Caila zaujme moderním a nadčasovým designem. Díky bílému neutrálnímu základu a volitelné kombinaci si tak vybere každý. Praktická předsíňová sestava obsahuje vyšší prostornou skříň opatřenou praktickým zrcadlem. Díky tomu tak můžete zkontrolovat svůj zevnějšek před odchodem z domu. Dále jsou součástí skříňky s policí na boty. Vše je řešené uzavřeným typem úložného prostoru, kdy jsou věci uložené na svém místě. Součástí sestavy jsou háčky na pověšení svršků.

Cena v době recenze: 9 629 Kč

Výklopný botník s měkkým sedátkem

Botník LIMA ST-2 v precizním zpracování oceníte v každé předsíni. Díky velikosti se tak vejde do každé vstupní haly. Praktická záležitost i do menšího prostoru. Botník je k dispozici hned ve 3 barevných variantách, kdy si tak vybere každý. Botník je řešen výklopným systémem. Pojme tak více párů bot, které jsou zároveň uklizené před zraky ostatních. O to více uklizeně, přehledně a útulněji předsíň vypadá. Botník je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který je snadný na údržbu a vyniká dlouhou životností.

Cena v době recenze: 1 372 Kč

Praktický set lavice a věšáku

Set lavice a věšáku s ocelovou konstrukcí Woodman Ben uhrane na první pohled samotným designem. Oceníte jej jak v malém, tak i větším interiéru. Designový a velmi praktický set v podobě lavice a věšáku má pevnou, stabilní, odolnou kovovou konstrukci v černém provedení. Lavice je z dřevovláknité desky. Tento set je jakýmsi víceúčelovým elementem do vaší předsíně. Poslouží svému účelu jak v předsíni, tak i jej lze využít klidně ve vaší šatně. Věšák skýtá místo na vaše svršky, pokrývky hlavy apod. Místo pod lavicí je možné efektivní využít na přezůvky či sezónní obuv.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Botník Peacock z přírodního ratanu

Botník Peacock upoutá na první pohled samotným designem a neobyčejným provedením. Ratanový botník s konstrukcí v medové barvě je praktickým doplňkem do předsíně. Skýtá dostatek místa pro vaše boty. Horní plochu lze využít jak na přezůvky, tak klidně i na dekorativní předměty. Praktický botník z přírodního materiálu skýtá bezproblémové užívání, nadčasovost a dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 1 995 Kč

Botník ze dřeva v dekoru olše

Ať už máte prostornější či naopak malou předsíň a řešíte vhodné vybavení, pak za tento praktický a nepostradatelný element budete vděční. Oživí i malý prostor. Botník MINI v dekoru olše oživí váš interiér. Vzhledem ke světlému dekoru je vhodnou volbou i do menšího prostoru. Výhodou je i uzavřený úložný prostor. Efektivní řešení do menšího prostoru a zároveň skýtající dostatek místa. Vejde se do něj 6 až 9 párů bot.

Cena v době recenze: 1 249 Kč

Botník do předsíně v rustikálním stylu

Jak si to udělat v předsíni ještě hezčí? Zútulnit a zároveň nezakopávat o boty či hledat jednu ke druhé? Botník Industrial S15 zaujme designem a osloví dostatkem místa pro vaše boty. Botník v kombinaci rustikálně hnědé desky a matně černého kovu je vybaven 4 síťovanými policemi. Botník je vyroben z kvalitního materiálu. Oceníte jej pro jeho snadnou údržbu, dlouhou životnost a bezproblémové užívání. Horní plochu lze využít jako odkládací místo.

Cena v době recenze: 2 488 Kč

Botník z akátového dřeva v elegantním designu

Botník je vyroben z vysoce odolného akátového dřeva. Má 3 stabilní police a boční kovové držáky pro pantofle. Příčné vzpěry zajišťují botníku vysokou stabilitu.

Cena v době recenze: 1 379 Kč

Výklopný botník v bílo-šedém provedení Borovice Sněžná

Botník 50 cm Hyga Borovice Sněžná v jednoduchém, praktickém, minimalistickém stylu je vhodný do každého interiéru. Oživí jej, a hlavně zútulní váš interiér. Praktický a dokonale funkční botník v moderním dekoru je řešen dostatkem místa pro vaše boty i obuv příchozí návštěvy. Jedná se o výklopný botník. Horní plochu lze využít jako odkládací místo či ještě více zútulnit prostor a umístit dekoraci v podobě vázy, fotografie apod.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Černá vysoká police na boty YAMAZAKI Tower

Minimalismus je vždy sázkou na jistotu a úspěch. V tomto případě nevyjímaje. Černá vysoká police na boty YAMAZAKI Tower zaujme jednoduchým nadčasovým minimalistickým stylem. Je vhodná prakticky do každé domácnosti, interiéru. Police skýtá dostatek místa pro vaši obuv. Boty přehledně i vidíte, tudíž není třeba přehrabování a hledání při výběru bot pro daný den, než vyjdete z domu. Honí plochu lze využít i jako efektivní odkládací místo,

Cena v době recenze: 3 829 Kč

Luxusní bambusový regál na boty

Bambusový regál na 9 párů bot Songmics disponuje šířkou 70 cm.  Jednoduchý botník se vejde i do malé chodby a vnese perfektní pořádek.

Cena v době recenze: 1 589 Kč

Policový botník v dekoru bílá/přírodní

Není nad praktický nábytek, který vyniká nadčasovým designem a mnohostranným využitím. Zde funkční policový regál do předsíně. Policový botník DEKLAN je praktickým prvkem do každé předsíně. Lze využít jako botník, ale rovněž i coby funkční policový regál do chodby. Regál/botník je řešen otevřeným typem úložného prostoru v podobě polic a horní odkládací plochy na drobné předměty.

Cena v době recenze: 1 540 Kč

Nízký botník/lavice do předsíně

Nízký botník/předsíňová lavice Go 60 v moderním, nadčasovém světlém dekoru dub sonoma oživí a zútulní váš interiér. Vyniká bezproblémovým užíváním a dlouhou životností. Výhodou je, že tento botník je vhodný nejen do menšího či většího prostoru, ale ladí jak s moderním, tak i klasickým stylem zařízení. Praktický botník v elegantním provedení skýtá úložný prostor pro vaši obuv. Botník je opatřen měkkým polstrováním v podobě polštáře s odnímatelným a pratelným potahem.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Regál do předsíně pro mnohostranné využití

Není nad praktické věci, které vynikají provedením a hodí se do každého interiéru. Univerzální regál Dago v jednoduchém, a přesto moderním designu. Ocenitelný prvek do každé předsíně, ať už malé či velké. Policový regál je řešen otevřeným typem úložného prostoru, kdy tak budete mít věci přehledně uspořádané a na očích, nebude třeba hledat a pátrat, v jaké polici jsou. Regál je z kvalitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu. Regál, jenž skýtá jak úložný prostor, tak i odkládací plochu oceníte v každé domácnosti.

Cena v době recenze: 1 469 Kč

Botník v moderním stylu provedení

Jak efektivně zařídit předsíň? Jak mít uspořádanou obuv, a to, pokud možno na jednom místě? Řešením je tento botník. Botník Blanco v dekoru borovice sněžná/new grey v moderním designu oživí vaši předsíň. Zároveň zútulní a opticky zvětší prostor díky uspořádanosti a uzavřenému typu úložného prostoru. Výhodou je, že se hodí do větší vstupní haly, stejně tak i do menší předsíně. Praktický botník v moderním dekoru je vyroben z kvalitního, odolného materiálu.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Praktický botník z akátového dřeva

Botník z akáciového dřeva Dekorhome zaujme na první pohled. Jednoduché provedení z něj ovšem činí nejen praktický, funkční element do předsíně, ale díky materiálu zútulní interiér. Masivní konstrukce je stabilní, pevná. Botník disponuje 5 policemi a nechybí ani praktické boční kovové držáky na pantofle. Praktický prvek do každé vstupní haly, jenž upoutá i moderním a pěkným designem.

Cena v době recenze: 1 960 Kč

Set bílého botníku a nástěnného věšáku

Jak efektivně zařídit předsíň? Jak mít uspořádanou obuv, a to, pokud možno na jednom místě? Řešením je tento botník. Nejen, že vaše boty budou pěkně uklizené, ale ještě i díky uzavřenému typu, bude více zútulněn váš interiér. Botník Blanco v dekoru borovice sněžná/new grey v moderním designu oživí vaši předsíň. Zároveň zútulní a opticky zvětší prostor díky uspořádanosti a uzavřenému typu úložného prostoru. Výhodou je, že se hodí do větší vstupní haly, stejně tak i do menší předsíně. Praktický botník v moderním dekoru je vyroben z kvalitního, odolného materiálu.

Cena v době recenze: 8 299 Kč

Lavice s botníkem v industriálním stylu

Čalouněnou lavici s botníkem Industrial B46 nabízíme skladem v kombinaci černé eko kůže, rustikálně hnědé desky a matně černého kovového rámu a police. Bojíte se nerovnosti podlahy? Nábytek Industrial je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. 

Cena v době recenze: 2 922 Kč

Předsíňová sestava v dekoru bílá/dub lefkas

Předsíňová sestava v dekoru bílá/dub lefkas je praktickým řešením do předsíně. Je z kvalitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu. Sestavu tvoří šatní skříň, botník, komoda, věšákový panel a praktické zrcadlo.

Cena v době recenze: 14 999 Kč

Výklopný botník v dekoru wenge

Moderní výklopný botník. Praktický botník vyniká pečlivým zpracováním a praktickým výklopným systémem. Botník v elegantním vzhled oceníte v každé předsíni.

Cena v době recenze: 1 279 Kč

Výklopný bílý botník Baumax GALIA

Botník GALIA je nabídkou pro klasický, ale i více odvážný interiér. Díky kolekci GALIA lze snadno vytvořit interiérové aranžmá, které okouzlí každou návštěvu a zároveň bude funkčním místem.

Cena v době recenze: 3 999 Kč

1 2 3 10

Pomocník do každé předsíně. Neobejde se bez něj velká i ta nejmenší předsíň. Domov pro vaše boty, který okouzlí praktickou, efektivní i designovou stránkou. Už žádné rozházené boty po celé předsíni, neustálé zakopávání a marné hledání. Botníky do předsíně pomohou udržet pořádek. Stačí si vybrat z nepřeberné nabídky.

K dispozici klasické skříňkové s otevřenou či uzavřenou variantou. Dále se nabízí otevřené na způsob police s kovovými přihrádkami na odkládání obuvi, ideální do nejmenšího prostoru. Ocenitelné nejen do malého prostoru jsou výklopné botníky. Interesantním a velmi praktickým řešením jsou tzv. nazouvací botníky, kdy konstrukci tvoří stojan s otočnými patry. Botníky do předsíně v podobě lavice s policemi, volit můžete i v rámci prostorových možností mezi nižší či vyšší policí. Nízký botník se sedátkem poslouží i na pohodlné nazouvání bot, kdy si lze u obouvání posedět. Kromě rozmanité selekce v rámci tvaru, uspořádání, je na výběr i zvolení kvalitního materiálu. Osvědčená klasika v podobě dřeva, masivu, lamina, kovu apod.