Botník dvousedák s úložným prostorem

Botník dvousedák s úložným prostorem
botník s odklápěcím sedákem
botník s odklápěcím sedákem
botník s čalouněným sedákem
botník s čalouněným sedákem
dřevěný botník s dvousedákem
dřevěný botník s dvousedákem

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 9.0/10

Jak si zútulnit předsíň? Potýkáte se s nedostatkem prostoru? Potřebujete inovovat váš stávající vstupní prostor? Milujete praktický a nadčasový nábytek? Pak oceníte pořízení tohoto botníku se sedákem.

Sedací botník Thilo zútulní váš interiér a vyniká jak samotným provedením, tak kvalitou materiálu. Je vhodným a velmi praktickým nábytkem do každé předsíně. Vzhledem k tomu, že je k dispozici v mnoha barevných variantách, vybere si každý. Oživí váš prostor a zajistí jak praktický úložný prostor nejen pro vaši obuv. Botník je totiž vybaven dvousedákem, který je možné odklopit a tím se nabízí další efektivní prostor pro uložení menších věcí. Zároveň díky čalouněnému sedáku se můžete pohodlně posadit a tím je tak samotné obouvání či případné zouvání mnohem komfortnější. Botník je řešen otevřeným úložným prostorem pro obuv, kdy tak máte boty uklizené, ale zároveň na ně vidíte, což usnadňuje výběr. Ocenitelný fakt zejména po ránu, kdy spěcháte do práce a nemusíte otevírat dvířka a hledat konkrétní pár bot. Botník je vyroben z kvalitního, odolného materiálu. Skýtá snadnou údržbu a dlouhou životnost.

Základní vlastnosti

  • Výška: 50 cm
  • Šířka: 85 cm
  • Hloubka: 31 cm
  • Barevné varianty dekoru: bříza, buk, calvados, dub bílý monako, dub canyon, dub lancelot, dub san marino, dub sonoma, dub tabák, olše, ořech ecco, ořech tmavý, wenge

Materiál

  • lamino

Cena v době recenze: 1 999

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Botník dvousedák s úložným prostorem.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Botník s polstrovaným měkkým sedákem

Botník s polstrovaným měkkým sedákem

» Další Výklopný botník se sedákem

Výklopný botník se sedákem v bílém provedení